Loading...

ES PARAMA VERSLUI

Naujos galimybės LT

Labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės (MVĮ) kviečiamos dalyvauti užsienio šalyse vyksiančiose tarptautinėse parodose, misijose, mugėse ir pristatyti savo produkciją bei teikiamas paslaugas, pasinaudojant priemonės „Naujos galimybės LT" teikiama finansine parama.

Priemonės tikslas – Finansuojamas įmonių dalyvavimas tarptautinėse parodose, verslo misijose, mugėse, įskaitant pasiruošimo šiems renginiams išlaidas, kelionės ir apgyvendinimo, renginių mokesčių, stendo ir reklaminės medžiagos paruošimo išlaidas.

Remiamos veiklos – labai mažų, mažų, vidutinių įmonių ir jų produkcijos pristatymas užsienyje ir (ar) Lietuvoje vykstančiose tarptautinėse parodose, mugėse ir verslo misijose.

Pasinaudojus priemone „Naujos galimybės LT" įmonėms bus suteikiama finansinė parama (iki 50 proc.) šioms išlaidoms:

  • projektą vykdančio personalo darbo užmokesčio ir komandiruočių išlaidos;
  • stendo nuomos, sukūrimo, eksploatavimo ir pervežimo išlaidos įmonei dalyvaujant bet kurioje konkrečioje tarptautinėje parodoje;
  • tarptautinės parodos ploto nuomos, dalyvio registracijos mokesčio išlaidos;
  • kelionės ir pragyvenimo šalyje, kurioje vyksta tarptautinė paroda, išlaidos.

Daugiau informacijos apie priemonę galėsime pateikti pasirodžius naujam „Naujos galimybės LT" kvietimui teikti paraiškas 2018 m. III ketv. pabaigoje.

Maloniai prašome kreiptis, jei turėtumėte papildomų klausimų, susijusių su galimybę dalyvauti šiame kvietime ar kituose artėjančiuose kvietimuose. Susisiekite nemokamai konsultacijai tel. +370 616 84876 arba el. paštu info@sensorita.lt

 

 

 

Reikia pagalbos ruošiant dokumentus ES paramai gauti?

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Slapukų naudojimo politikoje".

Sutinku
X